Kampanya

Kampanya

Limit:
TECHNIVORM MOCCAMASTER FİLTRE KAHVE MAKİNESİ & VARIO HOME DEĞİRMEN TECHNIVORM MOCCAMASTER FİLTRE KAHVE MAKİNESİ & VARIO HOME DEĞİRMEN TECHNIVORM MOCCAMASTER FİLTRE KAHVE MAKİNESİ
+
VARIO HOME DEĞİRMEN
TECHNIVORM MOCCAMASTER FİLTRE KAHVE MAKİNESİ & VARIO HOME DEĞİRMEN
3.000,00 TL (Kdv Dahil )
HARIO MİNİ SERAMİK KAHVE DEĞİRMENİ + KAHVE HARIO MİNİ SERAMİK KAHVE DEĞİRMENİ + KAHVE MİNİ KAHVE DEĞİRMENİ
+
KAHVE
HARIO MİNİ SERAMİK KAHVE DEĞİRMENİ + KAHVE
156,40 TL (Kdv Dahil )
HARIO SKERTON SERAMİK KAHVE DEĞİRMENİ + KAHVE HARIO SKERTON SERAMİK KAHVE DEĞİRMENİ + KAHVE SKERTON KAHVE DEĞİRMENİ
+
KAHVE
HARIO SKERTON SERAMİK KAHVE DEĞİRMENİ + KAHVE
184,40 TL (Kdv Dahil )
3 sonuçtan 1 ile 3 arası görüntüleniyor.

DEĞİRMEN + KAHVE KAMPANYASI

Öğütülmüş kahvenin ömrünün bir kelebeğinkinden daha kısa olduğu su götürmez. Ve öğütülmüş kahve kargolamak yaptığımız şeyin tüm ruhuna aykırı. Kendimizi inkar etmiş oluruz. Bizim tavsiyemiz basit de olsa bir el değirmeni (ki hesaplı seçenekler var) almanız ve kahvenizi demleme reçetenize uygun miktarda anında öğütmeniz... Zaten bunu desteklemek üzere sitemizden değirmen alanlara diledikleri kahve %20 indirimli olarak gönderilmektedir. 

 

ÖRNEKLEM SETLERİ

Örneklem Setleri ile gayemiz elimizdeki çok sayı ve çeşitteki kahvelere ilişkin size bir ipucu vermek. Akabinde damak tadınıza en uygun kahveyi 250gr'lık paketlerde gönül rahatlığıyla alabileceksiniz. Tadın epeyce öznel olduğunu kabul edersek bizim size bir tavsiye vermemizden daha çok sizin seçim yapmanız daha yerinde olacaktır. Yakında çekirdek cinsleri ve işleme metotları üzerinden de setler bulabileceksiniz.