Espro

Espro

 

Mükemmelleştirilmiş French Press

Espro Press ürünleri geleneksel french press tasarımına getirdiği devrimci yaklaşımla nitelikli kahve alemine bir bomba gibi düşmüştür. Çay ve kahve yapmanın en doğru ve etkin yolunu bulma peşindeki müthiş bir tasarım ve mühendisliğin ürünüdür.

 

 

İki Kere Süzmenin Avantajı

Espro’nun patentli çift mikrofiltresi ile geleneksel french press’in en iyi yanlarını (basitlik, tutarlılık, doygunluk, lezzet) alıp en kötü yanlarını (tortu, çok fazla çözünmemiş katı, tozlar) geride bırakmak mümkün olmuştur. Sıradan bir french press’e kıyasla alttaki filtre 9 kat, ikincisi ise 12 kat daha ince, yani daha tutucudur. Bu ise çok temiz, yağların tutulduğu, aroma ve tatların ortaya çıktığı, kahvenizin tüm potansiyelinin sergilendiği bir demlemeye izin verir. İki filtre arasındaki tampon bölge ise ekstraksiyonu anında durdurarak aşırı demlenme riskini sıfırlar.

 

 

Manuel Demleme Ayarında

Çift mikrofiltrenin maharetlerine ek olarak isterseniz Espro’nun özel kağıtlarını da kullanarak elle demleme yöntemlerindeki daha berrak, temiz, yağların çok büyük ölçüde tutulduğu bir kahve de yapabilirsiniz.

 

 

Sıcaklık Korunumu Rakipsiz

Hem paslanmaz çelikten hem de özel camdan üretilen Espro ürünleri demleme esnasında ısı kaybını minimize ettiği gibi bir termos işlevi de görerek kahve ve çayınızı çok uzun süre aynı sıcaklıkta muhafaza eder.

 

 

Çay Demlemede Bir Devrim

Nitelikli yaprak çaylarınız için sil baştan özel olarak tasarlanan çift mikrofiltre ile demleme sonunda bastırdığınızda yapraklar izole bir bölgeye hapsedilir. Bu sayede demleme anında durduğundan hem acı tatlar almazsınız hem de etrafı kirletmeden aynı yaprakları defalarca demleyebilirsiniz. Üstelik sadece çay değil, sıcak ya da soğuk fark etmez her türlü içeceğinizi de rahatlıkla filtre edebilirsiniz.

 

 

P7 Geleneksel french press’lere göre dayanıklılık açısından bir tanktan farksızdır. Vakum izolasyonlu, çift duvarlı, paslanmaz çelikten malzemesiyle asla kırılmaz, içeceğinizi çok uzun süre sıcak tutar ve şık görünümlüdür.

 

 

Estetik Bir Çözüm

P7’nin tasarımı başlı başına bir meydan okumadır. Aynalı paslanmaz çelikten yüzeyinde etrafınızdaki her şeyin bir yansımasını göreceksiniz.

 

 

P3 ve P5 sadece teknik özellikleriyle değil göze hitap etmesiyle de ayrışır. Espro’nun yenilikçi tekniği sihrini konuştururken siz de demlemenin tüm aşamalarını birebir izleyebilirsiniz.

 

 

 

Akıllı Kilit

P3 ve P5’in çelik / plastik kafeslerinin içindeki camı en iyi şekilde koruyan patentli Safety LockTM sistemi en yaygın ve can sıkıcı sorunlardan olan “kahveyi koyarken camın yerinden çıkması” sorununu çözer. Bir robot koluyla yerleştirilen bu kilit dökme esnasında camın yerinde sabit kalmasını sağlarken temizlik için herhangi bir özel alete gerek duymadan sadece çevirerek çıkarılmasına da izin verir.

 

 

 

 

 

Dayanıklı Cam

P3 ve P5 için Alman üretici Schott-Duran ile yapılan 2 yıllık bir işbirliğinin sonucunda geliştirilen ve geleneksel french press camlarından %40 daha dayanıklı olan bu camlar sayesinde hem kırılma riski azalır hem de kahve ve çayınız uzun süre daha sıcak kalır.

 

 

 

 

 

 

 

Espro Travel Press kahve ve çaysız yapamayan, onu her zaman yanında taşımak isteyenler içindir. Kahve veya çayınızı demleyin, akıtmayan özel kapağıyla sıkıca ağzını kapatın, çantanıza atın. Artık özgürsünüz.

 

 

En Zorlu Koşullarda Sizinle Birlikte

Espro’nun tüm teknik özelliklerini bünyesinde barındıran Travel Press paslanmaz çelik tasarımıyla her tür koşula dayanıklıdır. Dahası boyutları da çantanıza atıp yanınızda taşımanıza elverişlidir. Taşınabilecek kadar hafif olması ve her tür darbeye karşı inanılmaz dayanıklılığı onu eşsiz bir yol arkadaşı yapar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kataloğu İndir